Igrzyska czas zacząć!

Pierwsze oficjalne Igrzyska Politechniki Gdańskiej, które zainaugurują Technikalia, pozwolą nam przenieść się w starożytne realia i poczuć się jak na arenie. Wszystko po to, aby rozwikłać ponadczasowy spór – który z wydziałów jest najlepszym? Nasi herosi będą musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale też pomysłowością i sprytem. Dużym atutem będzie też wytrzymała wątroba i sprawny żołądek naszych zawodników, gotowe zmierzyć się z nie lada trudnościami! A wszystko to opakowane w atmosferę rzymskich igrzysk, do których dołożymy dużą dozę poczucia humoru. Przyjdźcie i wspierajcie swoich. Na najlepszych zawodników i najlepszych kibiców czeka ponadczasowa cześć i chwała. Nie może Was tam zabraknąć!

Kino pod chmurką - świeże powietrze, piknikowa atmosfera i dwie świetne komedie, w dodatku za darmo! Czego można chcieć więcej, w ciepły majowy wieczór, po pracowitym dniu? Zapraszamy na kino pod chmurką - zabierz znajomych i wpadaj do nas!

Dzień organizacji - tego dnia organizacje studenckie działające na terenie Politechniki Gdańskiej spotykają się w jednym miejscu i organizują ciekawe atrakcje dla studentów. Można się spodziewać wszystkiego: spotkań kulinarnych, wyścigów, nietypowych gier i zabaw.


Więcej informacji już wkrótce! Wydarzenie organizowane przez Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej we współpracy z Wydziałowymi Radami Studentów, organizacjami studenckimi i kołami naukowymi.

Weź udział!

Wstęp wolny. Widzimy się już 10 maja na kampusie Politechniki Gdańskiej! Część z rywalizacji będzie wymagała wcześniejszej rejestracji.

Bądź na bieżąco!

Jako pierwszy poznaj szczegóły dotyczące naszych wydarzeń - polub nas na Facebooku i obserwuj na Instagramie!