Więcej o Koncercie Głównym

Dołącz do zabawy w rytm największych hitów polskich kapel podczas festiwalu Technikalia 2017! Już w drugi weekend maja będziesz mieć okazję posłuchać na żywo 5 polskich zespołów!

ZAGRAJĄ:
15:00 - Jarecki
16:30 - XXANAXX
18:00 - Luxtorpeda
19:40 - Perfect
21:20 - HEY

Weź udział!

Bilet na Koncert Główny Technikalia 2017 kupisz już od poniedziałku, 10 kwietnia!

Ceny:
- studenci – 5 zł* (tylko do 23.04), 10 zł* (do 11.05), 15 zł* (12.05)
- pozostali – 20 zł* (tylko do 23.04), 25 zł* (do 11.05), 30 zł* (12.05)

Pamiętajcie - bilet studencki wymaga okazania legitymacji studenckiej przy wejściu na teren koncertu! Bez niej jest uznany jako nieważny.

Bilet możesz kupić na eventim.pl oraz w punktach sprzedaży Eventim (między innymi w sieci sklepów EMPIK, MediaMarkt, Saturn):
> Kup bilet on-line!
> Sprawdź punkty sprzedaży wg. miasta!

* W wypadku kupna biletów w przedsprzedaży przez internet lub w punktach sprzedaży Eventim doliczona zostaje prowizja do ceny. W wypadku biletów kupionych przed wejściem na koncert prowizja powinna być już wliczona w cenę biletu.

Bilet kupisz również na kampusie - zapraszamy do pokoju 210c i 211 w budynku Bratniak w godzinach 9:00-15:00, od poniedziałku do piątku - to właśnie tam kupisz bilety! Sprzedaż odbywa się również na akcjach promocyjnych na wydziałach!

Informacje szczegółowe wraz z terminami sprzedaży biletów na wydziałach tutaj.

Wejście na teren festiwalu oznacza akceptację regulaminu imprezy, który dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia w formacie PDF - kliknij tutaj, aby go pobrać. Oświadczenie o odpowiedzialności za osobę niepełnoletnią dostępne jest w formacie PDF - kliknij tutaj, aby je pobrać. Wypełnione oświadczenie przekazywane jest przy wejściu na teren koncertu.
Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco:

Bądź na bieżąco!

Jako pierwszy poznaj szczegóły dotyczące naszych wydarzeń - polub nas na Facebooku i obserwuj na Instagramie!